VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkSvidník nedal Myjave najmenšiu šancu

Denník Korzár
26.02.2013
Volejbalisti Svidníka prerušili v sobotu trojzápasovú sériu bez víťazstva. Na svojej palubovke zdolali Myjavu hladko 3:0.

VK Slávia SvidníkSvidník zdolal Myjavu a poistil si tretie miesto

Slovenská volejbalová federácia
24.02.2013
Extraliga mužov mala v sobotu na programe jeden zápas 5. kola skupiny o 1.-4. miesto a dve stretnutia predposledného 9. kola skupiny 5.-9. V priamom súboji o tretie miesto vyhral Svidník nad Myjavou 3:0, čo znamená, že Myjavčania definitívne obsadia štvrté miesto a v prvom kole play-off sa stretnú s Prešovom.

VK Slávia SvidníkĽ. Macko: Podstatný je tím, nie moje štatistiky

Ľ. Macko: Podstatný je tím, nie moje štatistiky
22.02.2013
Legend Watches Slávia Svidník vstúpil do nového roka dvoma výhrami v Humennom a Myjave, no v ďalších troch vystúpeniach už ťahali zverenci trénera Jaroslava Vlka za kratší koniec.

VK Slávia SvidníkTréner Vlk: Bič plieska vždy na konci

Denník Korzár
19.02.2013
Volejbalisti Svidníka prehrali tretí zápas v rade. V sobotu nestačili doma na Humenné, ktorému podľahli 0:3.
SVIDNÍK. Tretí vzájomný zápas v priebehu mesiaca medzi Legend Watches Slávia Svidník a ŠK Chemes Humenné zvládol v sobotu úspešnejšie úradujúci slovenský majster.

VK Slávia SvidníkVýchodniarske derby pre Humenné, Myjava rozbila UNICEF

Slovenská volejbalová federácia
16.02.2013
V extralige mužov boli dnes na programe zápasy 4. kola v skupine o 1.-4. miesto a v skupine 5.-9. sa hrali zápasy 7. kola. Vo východniarskom derby vyhrali volejbalisti Humenného v repríze semifinále Slovenského pohára na palubovke Svidníka 3:0 a dostali sa na čelo tabuľky. Prekvapenie sa zrodilo v Myjave, kde domáci Spartak VKP zdolal úradujúceho víťaza Slovenského pohára Volley Team UNICEF Bratislava hladko 3:0.

VK Slávia SvidníkVíkendové výsledky mládeže

VK Slávia Svidník
12.02.2013
Žiaci A suverénne v Prešove 3:0 a 3:0. Béčko naďalej zbiera skúsenosti, v Ľubovni 2 x 0:3. Kadeti stále bez prehry, v Humennom 2 x 3:0. Prvoligové béčko s Humenským 0:3 a 1:3

VK Slávia SvidníkVolley Team potvrdil vo Svidníku pohodu z posledných zápasov

Denník Korzár
12.02.2013
SVIDNÍK. Súboj o pozíciu lídra v extraligovej nadstavbe mužov medzi Legend Watches Slávia Svidník a Volley Teamom UNICEF Bratislava ponúkol zaujímavý a predovšetkým kvalitný volejbal, v ktorom dvojnásobný víťaz Slovenského pohára potvrdil pohodu z posledných zápasov.

VK Slávia SvidníkVolley Team vyhral vo Svidníku, Humenné zdolalo Myjavu

Slovenská volejbalová federácia
11.02.2013
Extraliga mužov mala v sobotu na programe zápasy 3. kola skupiny o 1.-4. miesto a v skupine 5.-9. sa hrali dva zápasy. V šlágri kola vyhrali čerství víťazi Slovenského pohára Volley Team UNICEF Bratislava na palubovke Svidníka 3:1. V druhom zápase zdolal Humenné podľa očakávania Spartak VKP Myjava 3:0.

VK Slávia SvidníkHlavy hore!, odkázal svidníckym volejbalistom J. Janus

Hlavy hore!, odkázal svidníckym volejbalistom J. Janus
09.02.2013
Final Four Slovenského pohára vo volejbale mužov a žien bolo v bratislavskej Hant Arene nielen športovou, ale aj spoločenskou udalosťou, ktorá do hľadiska prilákala viaceré osobnosti. Medzi fanúšikmi Legend Watches Slávia Svidník zaujal slovenský reprezentant a brankár HC Slovan Bratislava Jaroslav Janus.

VK Slávia SvidníkKamil Feňo: Musíme sa odosobniť od očakávaní

Denník Korzár
08.02.2013
Po nevydarenom vystúpení v semifinále Slovenského pohára si chcú volejbalisti Svidníka napraviť chuť v extralige, v ktorej v sobotu privítajú Volley Team UNICEF.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.