VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkSvidník vyhorel v semifinále SP. Ciele však v extralige nemení.

Denník Korzár
05.02.2013
Misia Legend Watches Slávia Svidník vo Final Four Slovenského pohára ostala nenaplnená. Svidníčania totiž nestačili na Humenné, ktorému podľahli hladko 0:3.

VK Slávia SvidníkVolley Team UNICEF zdolal Humenné obhájil triumf v pohári + VIDEO

Slovenská volejbalová federácia
03.02.2013
Volejbalisti Volley Teamu UNICEF Bratislava obhájili triumf v Slovenskom pohári a vyhrali ho druhýkrát v histórii klubu. Vo finále v bratislavskej HANT Aréne vyhrali zverenci trénera Branka Pistoviča po výbornom výkone nad dvojnásobným víťazom tejto cennej trofeje Chemesom Humenné 3:0 a zúžitkovali domáce prostredie.

VK Slávia SvidníkO pohár sa pobijú Volley Team a Humenné + VIDEO

03.02.2013
Vo finále Slovenského pohára 2013 mužov sa stretnú Volley Team UNICEF Bratislava a ŠK Chemes Humenné. V prvom sobotňajšom semifinále v HANT Aréne vyhrali hráči Volley Teamu nad Spartakom VKP Myjava 3:0 a večer vo východniarskom derby vyhralo Humenné nad minuloročným finalistom prekvapujúco hladko 3:0.

VK Slávia SvidníkHOSTIA V ŠTÚDIU TA3: Legend Watches Slávia Svidník

Televízia TA3
02.02.2013
Piatkovým hosťom v relácii Šport+ o 22:30 na TA3, boli pred Final Four Slovenského pohára 2013 tréner volejbalistov Legend Watches Slávia Svidník Jaroslav Vlk a kapitán družstva Kamil Feňo. Celý rozhovor si môžete pozrieť tu

VK Slávia SvidníkTriumf obhajuje Volley Team UNICEF

01.02.2013
Súboj západu a východu Slovenska, aj tak by sa dal nazvať finálový turnaj Slovenského pohára (2.-3. februára) v bratislavskej HANT Aréne. Počas prvého februárového víkendu sa v ňom stretne štvorica Volley Team UNICEF Bratislava, Spartak VKP Myjava, ŠK Chemes Humenné a Legend Watches Slávia Svidník, pričom prvý deň odohrajú semifinále UNICEF - VKP Myjava a Humenné - Svidník.

VK Slávia SvidníkSvidnícki volejbalisti si trúfajú na prvenstvo

01.02.2013
Volejbalisti Svidníka sa počas víkendu predstavia vo Final Four Slovenského pohára. Cieľom hráčov Slávie bude v konkurencii Humenného, Volley Teamu a Myjavy celkové prvenstvo.

VK Slávia SvidníkCez víkend v HANT Aréne finále Slovenského pohára

31.01.2013
Do prvého volejbalového vrcholu na Slovensku v tomto roku ostáva len pár dní. Už v sobotu 2. februára štartuje v bratislavskej HANT Aréne na Pasienkoch semifinálovými stretnutiami finálový turnaj Slovenského pohára 2013. Podujatie organizuje Slovenská volejbalová federácia a usporiada ho tak ako minulý rok Volley Team UNICEF Bratislava. Všetky zápasy budú live na huste.tv.

VK Slávia SvidníkSvidník sfúkol Myjavu za 67 minút 3:0

29.01.2013
Svidník nastúpil v prvých dvoch nadstavbových kolách na ihriskách súperov, odkiaľ si priviezol päť bodov. V sobotu nedal šancu Myjave.

VK Slávia SvidníkSvidník vyhral v Myjave 3:0

28.01.2013
V extralige mužov boli v sobotu na programe tri zápasy. V skupine o 1.-4. miesto vyhrali volejbalisti Legend Watches Slávia Svidník na palubovke Spartak VKP Myjava 3:0 a tešili sa z druhého víťazstva v rade.