VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkKapitán Svidníka J. Hriňák: Cesta vedie cez bojovný výkon

Kapitán Svidníka J. Hriňák: Cesta vedie cez bojovný výkon
29.01.2016
VK Sláviu Svidník potiahol za víťazstvom nad COP Trenčín nový kapitán Jakub Hriňák. Domáci zdolali mladíkov spod hradu Matúša Čaka 3:1 (-23, 14, 17, 27) a do druhej polovice sezóny vykročili správnou nohou. Výsledok s troma bodmi na svojom konte budú chcieť zverenci tréner Petra Tholta uhrať aj v piatok proti VK Prievidza.

VK Slávia SvidníkP. Tholt po prvom sete: Veril som, že keď sa zlepšíme, výsledok otočíme

P. Tholt po prvom sete: Veril som, že keď sa zlepšíme, výsledok otočíme
29.01.2016
Svidník vstúpil do bojov o 6. – 9. miesto víťazne. Hoci Trenčínu v prvom sete v dramatickej koncovke podľahol, v ďalších troch už nezaváhal a na konto si pripísal víťazstvo 3:1.

VK Slávia SvidníkKadeti Svidníka ozbíjali Poprad. Mladšie béčko priviezlo z Prešova 4 body

29.01.2016
Volejbalové družstvo kadetov Slávia Svidník A, nastúpili v nedeľu na palubovke Popradu. Líder tabuľky si počínal jednoznačne a podľa očakávania si po dvoch víťazstvách pomerom 0:3 priviezol z mesta spod Tatier všetky body. Zaujímavejšia bola konfrontácia ich „béčka“ v Prešove. Tam si vekom ešte len žiaci vybojovali do tabuľky ďalšie víťazstvo v pomere 0:3 a bod navyše uchmatli aj po prehratom zápase 3:2 v tajbrejku.

VK Slávia SvidníkŠOU TRÉNING V GIRALTOVCIACH !!!

ŠOU TRÉNING V GIRALTOVCIACH !!!
26.01.2016
Volejbalový klub Slávia Svidník v spolupráci s CVČ Svidník a CVČ Giraltovce pripravil v rámci propagácie volejbalu ŠOU TRÉNING svidníckych extraligových volejbalistov v Giraltovciach. Akcia pre všetky deti z okolia Giraltoviec sa uskutoční už zajtra 27.01.2016 o 9:30 hod v športovej hale Igora Nováka. VK SLÁVIA SVIDNÍK vždy myslí aj na tých najmenších.
SRDEČNE VÍTAME !!!

VK Slávia SvidníkDomáce víťazstvo s Trenčínom

Domáce víťazstvo s Trenčínom
24.01.2016
VK Slávia Svidník – COP Trenčín 3:1 (-23, 14, 17, 27)
Svidník vstúpil do bojov o 6. – 9. miesto víťazne. Hoci Trenčínu v prvom sete v dramatickej koncovke podľahol, v ďalších troch už nezaváhal a na konto si pripísal víťazstvo 3:1. Prvú polovicu úvodného setu mali navrch Trenčania, ktorí si vypracovali 4-bodový náskok (10:6, 13:9). Domáci síce otočili na 18:16, ale súper

VK Slávia SvidníkP. Tholt: Musí nás zdobiť bojovnosť a vnútorné odhodlanie

P. Tholt: Musí nás zdobiť bojovnosť a vnútorné odhodlanie
22.01.2016
Slávia Svidník odštartuje druhú polovicu sezóny sobotňajším domácim vystúpením proti COP Trenčín. Ako je známe, zverenci trénera Petra Tholta budú hrať o pozíciu pre nasadenie v play off v skupine o 6. – 9. miesto.

VK Slávia SvidníkSvidnícki volejbaloví kadeti lídrami Východu

Svidnícki volejbaloví kadeti lídrami Východu
22.01.2016
Štvrtým kolom pokračovala 1. liga vo volejbale kadetov, skupiny Východ. Majster Slovenskej republiky z uplynulého roka Volejbalový klub Slávia Svidník A, si bez väčších problémov pripísal dve hladké víťazstvá v pomere 3:0 proti Starej Ľubovni. Jeho rezerva Svidník B si body podelil s Popradom..

VK Slávia SvidníkŽiaci Svidníka „A“ na čele ligy. Mladá rezerva zbiera skúsenosti

Žiaci Svidníka „A“ na čele ligy. Mladá rezerva zbiera skúsenosti
22.01.2016
Žiaci trojnásobného majstra Slovenskej republiky (2013,2014,2015) VK Slávia Svidník, si v 5. kole skupiny Východ hladko poradili s Humenným 2 krát 3:0 a usadili sa na čele tabuľky. Ich mladší kolegovia z klubu Svidník B zbierajú skúsenosti a Popradu podľahli pomerom 1:3 a 0:3. Majstrovstvá SR sa uskutočnia v máji v Poprade, kde postúpia prví dvaja z tabuľky. Poprad, ako usporiadateľ ma účasť istú.

VK Slávia SvidníkZaslúžené víťazstvo proti Myjave

Zaslúžené víťazstvo proti Myjave
08.01.2016
VK Slávia Svidník - TJ Spartak Myjava 3:0 (23, 17, 21)
Svidníčania vstúpili do nového roka víťazstvom. Pre hráčov Myjavy bolo vystúpenie pod Duklou už tretím stretnutím v tomto týždni a po štvrtku platí, že aj do tretice schádzali z palubovky bez toho, aby získali aspoň set.

VK Slávia SvidníkTomáš Goban: „Jedným z najväčších snov hráča je reprezentovať svoju vlasť“

Tomáš Goban: „Jedným z najväčších snov hráča je reprezentovať svoju vlasť“
07.01.2016
Svidnícki volejbal zažil v roku 2015 skutočnú žatvu výborných výsledkov. Z titulu Majster SR sa tešil 3-krát (4- kový volejbal, starší žiaci, kadeti), k tomu strieborná priečka juniorov dotvárala absolútnu dominanciu VK Slávia Svidník na poli mužskej volejbalovej mládeže Slovenska.