Volejbalisti Svidníka aj Humenného splnili pri vstupe do play-off úlohu favorita.

VK Slávia SvidníkFavoriti na úvod play-off nezaváhali + VIDEO

Slovenská volejbalová federácia
08.03.2012
Prvými zápasmi odštartovali dnes štvrťfinálové série play-off extraligy mužov. Vo všetkých štyroch dueloch sa presadili favoriti. Obhajca titulu VKP Bratislava zdolal mladíkov z COP Trenčín 3:0, volley Team UNICEF si tak isto bez straty setu poradil s Myjavou, Humenné zdolalo 3:0 Prešov a doma prehral set len Svidník, ktorý zdolal Nitru 3:1.

VK Slávia SvidníkProti Nitre už aj s Petrom Tholtom

Proti Nitre už aj s Petrom Tholtom
07.03.2012
Zmluva o hosťovaní Petra Tholta, podpísaná oboma klubmi vypršala posledným kolom nadstavbovej časti. I keď bol záujem zo strany Prešova zmluvu predlžiť aj na play-off, nedošlo k dohode na podmienkach ďalšieho hosťovania

VK Slávia SvidníkTréner Vlk: Od štvrťfinále sa začína nová súťaž

06.03.2012
VK Slávia Svidník prerušil proti Volley Teamu UNICEF Bratislava sériu prehier a víťazstvom 3:1 s konečnou platnosťou rozhodol o tom, že do play–off postúpil z 3. miesta. Vo štvrťfinále čaká na Svidníčanov Nitra.

VK Slávia SvidníkJuniori Svidníka proti Starej Ľubovni bez straty setu

06.03.2012
1. zápas: VK Slávia Svidník – VKM Stará Ľubovňa: 3:0 (6, 20, 20)
2. zápas: VK Slávia Svidník – VKM Stará Ľubovňa: 3:0 (11, 22, 17)

VK Slávia SvidníkSvidník sa po vyše mesiaci predstavil opäť doma

Svidník sa po vyše mesiaci predstavil opäť doma
05.03.2012
VK Slávia Svidník – Volley Team Unicef Bratislava 3:1 (18, -23, 19, 20)

VK Slávia SvidníkSvidník uzavrie nadstavbovú časť proti Volley Teamu

02.03.2012
Po viac ako mesiaci sa volejbalisti Svidníka opäť predstavia v domácej hale. Ich súperom bude Volley Team Unicef Bratislava a obidvaja súperi majú vo svojich ambíciách absolútne jasno.

VK Slávia SvidníkDvojhodinovú bitku východniarov vyhralo Humenné

27.02.2012
Humenčania získali v extralige prvé víťazstvo a stále živia nádej na zisk tretieho miesta, ktoré môže byť v skupine svidníckym maximom.