VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkVolejbalisti Svidníka sa pre kalendár odhalili

Denník Korzár
20.01.2012
Hráči volejbalového Svidníka rozdávali na začiatku roka darčeky. Najskôr potešili fanúšikov postupom do finále Slovenského pohára a ženskú časť obecenstva rozpálili šteklivými fotografiami pre klubový kalendár.

VK Slávia SvidníkJuniori VK Slávia Svidník vstúpili do nového roku víťazne

19.01.2012
1. zápas: Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník: 1:3 (19, -22, -17, -17)
2. zápas: Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník: 0:3 (-21, -11,-22)

14.01.2012
Už tento pondelok len v týždenníku DUKLA...

VK Slávia SvidníkHumenské pohárové víťazstvo posunulo do finále Svidník

14.01.2012
Chemesáci vyhrali zápas, ale celkovo prehrali na body, takže do volejbalového pohárového finále postupuje Svidník.

VK Slávia SvidníkPOHÁR: U mužov premiéroví finalisti

Slovenská volejbalová federácia
14.01.2012
Semifinálovým odvetám predchádzala minúta ticha za včera zosnulú legendu slovenského volejbalu Bohumila Goliana. Zatiaľ čo vo finále tohtoročného Slovenského pohára sa piaty raz za sebou stretnú volejbalistky bratislavských tímov Slávie EU a Doprastavu (obhajca), ktoré v semifinále nestratili ani set, v mužskej súťaži prerušili doterajšiu tradíciu. Finalisti uplynulých štyroch ročníkov VKP Bratislava a Humenné (obhajca) totiž vypadli. Vo finále 29. januára v Bratislave (v hale na Pasienkoch) na seba narazia VT UNICEF Bratislava a Svidník, oba tímy v ňom zažijú premiéru.

VK Slávia SvidníkMajster otupil ostrie Svidníka šestnástimi esami

11.01.2012
VK Slávia Svidník odštartoval nadstavbovú časť duelom proti VKP Bratislava. Vo vyrovnanej konkurencii v skupine o 1. - 4. miesto sa bude rátať každý bod, preto po výhre 1:3 mohli byť spokojnejší hostia.

VK Slávia SvidníkSvidníku vstup do nadstavbovej časti nevyšiel

Svidníku vstup do nadstavbovej časti nevyšiel
11.01.2012
VK Slávia Svidník – VKP Bratislava: 1:3 (-19, 21, -20, -23)

VK Slávia SvidníkBratislavské hody na východe

11.01.2012
Extraliga mužov po prestávke pokračovala. Začali sa boje v skupine o 1.-4. aj o 5.-10. miesto. Oba bratislavské tímy VKP a UNICEF hodovali na východe republiky. Víťaz základnej časti Svidník prehral v extralige doma prvý raz v tejto sezóne.

VK Slávia SvidníkSvidník odštartuje nadstavbovú fiestu proti majstrovi

Svidník odštartuje nadstavbovú fiestu proti majstrovi
07.01.2012
Mužská volejbalová extraliga vstupuje v sobotu do svojej druhej polovice. Po základnej časti sa tímy rozdelili do dvoch skupín, z ktorých vzídu pozície pre play off. Na mimoriadne atraktívnu fiestu sa môžu tešiť najmä fanúšikovia účastníkov nadstavbového kvarteta o 1. – 4. miesto, kde sa predstavia VK Slávia Svidník, ŠK Chemes Humenné, VKP Bratislava a Volley Team Unicef Bratislava.