VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkOstrava Cup 2011

VK Slávia Svidník
05.09.2011
V dňoch 5. a 6. septembra sa VK Slávia Svidník predstaví na výborne obsadenom turnaji v Ostrave. Tam ich postupne budú čakať český vicemajster DHL Ostrava, Fatra Zlín a slovenský majster VKP Bratislava.

VK Slávia SvidníkSvidníčania na turnaji v Humennom stopercentní

VK Slávia Svidník
05.09.2011
 

VK Slávia SvidníkNajúspešnejší športový kolektív krstil knihu

Noviny Dukla
04.09.2011
Uplynulý týždeň uzrela svetlo sveta nová kniha pod názvom „Bronzový príbeh“. Túto knihu napísal nie len jej autor, ktorým je známy redaktor regionálnych novín Imrich Makó, ale hlavným aktérom, okolo ktorého sa celý obsah v knihe píše, napísali Svidnícki volejbalisti, ktorí sa ziskom historicky prvej medaily v kolektívnom športe v okrese Svidník stali azda najúspešnejším športovým kolektívom v histórii Svidníka vôbec.

VK Slávia SvidníkTurnaja vo Svidníku sa zúčastnil aj I. Prieložný

Noviny Dukla
04.09.2011
V sobotu minulého týždňa sa v športovej hale vo Svidníku uskutočnil volejbalový turnaj za účasti štyroch mužstiev. Jeho výsledky prinášame na inom mieste našich novín.

VK Slávia SvidníkProgram svidníckych extraligistov

VK Slávia Svidník
30.08.2011
V polovici septembra 16. a 17., ich čaká konfrontácia s Poľským volejbalom v Bialsko Bialej a generálku pred začiatkom samotnej extraligy absolvujú na oficiálnom turnaji, ktorý organizuje 23. a 24. septembra domáci klub VK PU Mirad Prešov...

VK Slávia SvidníkMedzinárodný volejbalový turnaj korisťou Svidníčanov

VK Slávia Svidník
30.08.2011
Svidnícki volejbalisti majú v tejto dobe určite dôvod na radosť...

VK Slávia SvidníkSvidníčania v Čechách druhí, chystajú sa krstiť

VK Slávia Svidník
26.08.2011
Volejbalisti VK Slávia Svidník pokračovali v zbieraní úspešných výsledkov aj na turnaji v českých Bučoviciach, kde ich až vo finále zastavili hráči Příbramu. Vzápätí si odskočili do Poľska na zápas s alžírskou reprezentáciou a najbližšie ich čaká turnaj v domácej hale.

VK Slávia SvidníkVolejbalový Memoriál Ing. Vladimíra Spirita vyhrála Příbram

VK Slávia Svidník
23.08.2011
Pozvánku na letošní už osmý ročník přijalo sedm klubů z extraligy, z toho jeden ze slovenské. Dva z nich se pyšní drahými kovy. Obhájce Spiritova poháru DHL Ostrava skončil v letošní české extralize druhý, slovenská Slavia Svidník u nich třetí. „Svidník tady hrál výborně a pro zasvěcené jeho finálová účast není velkým překvapením. Jen potvrdila kvalitu slovenské extraligy."

VK Slávia SvidníkMem. Spirita - info

VK Slávia Svidník
23.08.2011
V sobotu 20. 8. 2011 se na antukových kurtech odehrál již 8. ročník Memoriálu ing. Vladimíra Spirita.

VK Slávia SvidníkSvidnícki volejbalisti v Česku vo finále

VK Slávia Svidník
23.08.2011
Po dvoch rokoch zbierania skúseností na turnajoch v Českej republike, sa svidníckemu volejbalu dostalo aj prenikavého úspechu. Z antukového turnaja v Bučoviciach pri Brne si odvážajú vynikajúce druhé miesto.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.