VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT

VK Slávia SvidníkAGROEKOFARMA Slávia Svidník je už minulosťou

AGROEKOFARMA Slávia Svidník je už minulosťou
07.12.2015
Spolupráca medzi spoločnosťou AGROEKOFARMA Dr. Žáka a Volejbalovým klubom Slávia Svidník je už minulosťou. O jednostrannej výpovedi marketingovej zmluvy so spoločnosťou AGROEKOFARMA sa vedenie svidníckeho extraligistu rozhodlo na základe hrubého porušenia marketingových dohôd.

VK Slávia SvidníkPrehra s krvácajúcim srdcom

Prehra s krvácajúcim srdcom
06.12.2015
Agroekofarma Slávia Svidník - VK KDS Šport Košice 2:3 (-22, -13, 21, 23, -13)
Pred súbojom na pôde Svidníka ťahali Košice sériu troch prehier, ktorú pod Duklou prerušili víťazstvom 3:2. Po prvých dvoch setoch sa zdalo, že domáci podobne, ako naposledy s Prešovom, svoj tieň neprekročia, no v ďalšom priebehu sa vypli k zlepšenému výkonu a na svete bola dráma s tajbrejkom...

VK Slávia SvidníkRecept J. Hriňáka na Košice je hrať odvážne

Recept J. Hriňáka na Košice je hrať odvážne
05.12.2015
Agroekofarma Slávia Svidník odštartovala druhú polovicu základnej časti víťazstvami nad Starou Ľubovňou a Trenčínom. Majstrovský Prešov však bol už nad sily zverencov trénera Petra Tholta. Šancu na reparát budú mať doma v sobotu proti Košiciam.

VK Slávia SvidníkMyjava umlčala Košice, Prievidza zakopla s Ľubovňou, plné zásahy Prešova a Komárna

Slovenská volejbalová federácia
30.11.2015
Volejbalový supervíkend zakončili v nedeľu zápasy 12. kola extraligy mužov, v ktorých nebola núdza o prekvapenia. O najväčšie sa postarali hráči Myjavy, ktorí s bývalým reprezentačným liberom Ľubošom Ochodnickým vyhrali v Košiciach 3:0. Ôsmimi blokmi sa blysol Jozef Piovarči. Prievidzu už bez legionárov Savia a Górského zaskočila doma Stará Ľubovňa a vyhrala tam 3:2. Šesťbodový víkend potvrdil Prešov, ktorý vyhral vo Svidníku 3:0, ako aj Komárno, ktoré bez problémov zdolalo doma mladíkov z Trenčína.

VK Slávia SvidníkAgroekofarma Slávia Svidník - VK MIRAD PU Prešov 0:3 (-22, -15, -20)

Agroekofarma Slávia Svidník - VK MIRAD PU Prešov 0:3 (-22, -15, -20)
30.11.2015
Rozbehnutý Prešov sa nezastavil ani pod Duklou. Majster vyhral 3:0 s tým, že domáci mu cestu za víťazstvom znepríjemnili iba v úvode tretieho setu. Prešovčania diktovali scenár stretnutia od úvodných výmen. V prvom sete viedli komfortne 22:16, na čo domáci tréner Peter Tholt reagoval dvomi striedaniami. Hoci jeho zverenci stiahli na rozdiel dvoch bodov, set zachrániť nedokázali.

VK Slávia SvidníkJuniori Svidníka zvládli prvý turnaj suverénne bez straty setu

Juniori Svidníka zvládli prvý turnaj suverénne bez straty setu
30.11.2015
Volejbaloví juniori Slávia Svidník prešli prvým kvalifikačným turnajom o postup na majstrovstvá Slovenska ako nôž maslom. V konfrontácii s Košicami, St. Ľubovňou, Zvolenom, Banskou Bystricou a Prievidzou nestratili totiž ani bod, pričom tréner Marián Vitko dal priestor na palubovke všetkým nominovaným hráčom.

VK Slávia SvidníkCOP Trenčín - Agroekofarma Slávia Svidník 1:3 (-18, 18, -16, -19)

27.11.2015
Extraliga mužov mala vo štvrtok na programe dva zápasy 11. kola. Volejbalisti VK Ekonóm SPU Nitra vyhrali v televíznom zápase na palubovke Spartak Myjava 3:1 a upevnili si vedúcu pozíciu. Naplno bodovali aj hráči Agroekofarma Slávia Svidník, ktorí zvíťazili na palubovke mladíkov z COP Trenčín rovnako 3:1.

VK Slávia SvidníkM-SR juniori východ: Po prvom turnaji na čele Svidník

M-SR juniori východ: Po prvom turnaji na čele Svidník
23.11.2015
Od piatka do nedele (20.- 22. november 2015) sa vo Svidníku uskutočnil prvý turnaj majstrovstiev Slovenska juniorov skupiny Východ o postup na záverečný turnaj o majstra SR. Na prvom z dvoch turnajov tejto skupiny štartovali Svidník, Košice, Stará Ľubovňa, Banská Bystrica, Zvolen a Prievidza, ktoré sa stretli systémom každý s každým. S piatimi víťazstvami bez prehratého setu je na čele s 15 bodmi VK Slávia Svidník.

VK Slávia SvidníkSadlo mu úplne všetko

Denník Šport
22.11.2015
Sedem tímov sa vo vyrovnanej extralige volejbalistov uchádza o miestenku v nadstavbovej prvej päťke. Kým pozícia Košíc, Nitry, Prešova a Komárna je viac-menej istá, o piatu priečku sa v druhej polovici základnej časti pobijú Myjava, Svidník a Prievidza.

VK Slávia SvidníkM SR juniorov- skupina Východ 1.turnaj SVIDNÍK

M SR juniorov- skupina Východ 1.turnaj SVIDNÍK
19.11.2015
Od piatku, do nedele (20.- 22. november 2015) sa vo Svidníku uskutoční prvý turnaj majstrovstiev SR- skupiny Východ o postup na záverečný turnaj o majstra SR v kategórii juniori. Prvý z dvoch turnajov tejto skupiny absolvujú družstva Svidník, Košice, Stará Ľubovňa, Banská Bystrica, Zvolen a Prievidza systémom každý s každým.