VK Slávia SvidníkSvidník vyrovnal, Humenné krok od finále

VK Slávia Svidník - VKP Bratislava 3:1 (14, -20, 23, 18) - stav série 1:1

VK Slávia SvidníkO osude prvého semifinále rozhodol tretí set

O osude prvého semifinále rozhodol tretí set
29.03.2011
Chlapci boli po zápase dosť nahnevaní, lebo sa cítili poškodení a tvrdili, že spomínané chyby v závere tretieho setu neurobili

VK Slávia SvidníkŽiaci VK Slávia Svidník opäť po roku účastníkom Majstrovstiev Slovenska

Žiaci VK Slávia Svidník opäť po roku účastníkom Majstrovstiev Slovenska
29.03.2011
VK Slávia Svidník - VK Chemes Humenné "A" 3:0 (18,10,13)
VK Slávia Svidník - VK Chemes Humenné "A" 3:1 (20,19,-21,14)

VK Slávia SvidníkFavoriti doma nezaváhali

Denník Šport
29.03.2011
Svidník vyhral pri svojej semifinálovej premiére v hale VKP v Bratislave suverénne prvý set, ale to bolo z jeho strany všetko.

VK Slávia SvidníkHumenné aj VKP zvládli úvod semifinále

29.03.2011
V treťom sme viedli 22:19, po dvoch našich blokoch však rozhodcovia prisúdili loptu súperovi a nakoniec sme set prehrali.

VK Slávia SvidníkPiaty raz západ proti východu

29.03.2011
Takisto ako vlani a v histórii extraligy volejbalistov už piaty raz od sezóny 2005/06 narazia v jej semifinále na seba zástupcovia západného a východného Slovenska.

VK Slávia SvidníkŠtartuje semifinále play-off extraligy mužov

29.03.2011
Máme šancu prebojovať sa do finále a chceme sa o ňu pobiť. Na semifinále sme pripravení, po víťazstve nad STU vládne v tíme dobrá nálada