AKTUALITY

VK Slávia SvidníkMladší žiaci Slávie Svidník majstrami republiky

Mladší žiaci Slávie Svidník majstrami republiky
12.09.2016
Cez víkend v Prievidzi vyvrcholili finálové turnaje vo volejbale mladších žiakov. Na turnaji sa predstavili v skupine „A“ VKM Stará Ľubovňa, VKP Bratislava, VK Nové Mesto nad Váhom a domáci tím VK Prievidza, v skupine „B“ sa stretli ŠVK Tatran Banská Bystrica, VK Slávia Svidník, VK Tajovského Senec a VŠK Púchov.

VK Slávia SvidníkNielen juniori, kadeti, ale už aj žiaci sú Majstri SR

Nielen juniori, kadeti, ale už aj žiaci sú Majstri SR
20.05.2016
Od piatku, do nedele (20.- 22. mája 2016) sa uskutočnil finálový turnaj o majstra Slovenskej republiky v kategórii Starší žiaci. Osmičku najlepších tvorili, v skupine "A" domáca VKM Stará Ľubovňa, ŠVK Bílikova Bratislava, ŠVK Tatran Banská Bystrica a VK Slávia Svidník. V skupine "B" VK Nové Mesto nad Váhom, AVK Magnezit Revúca, VŠK Púchov a ŠK Gymnázium Humenné. Najlepšie sa s turnajom vysporiadali žiaci VK Slávia Svidník a stali sa najlepším družstvom Slovenska.

VK Slávia SvidníkPo kadetoch sme majstri SR aj v juniorke

Po kadetoch sme majstri SR aj v juniorke
12.05.2016
Od piatka do nedele (13.-15. mája 2016) sa vo Svidníku uskutočnia Majstrovstvá Slovenskej republiky vo volejbale juniorov. Záverečný turnaj, z ktorého vzíde najlepšie družstvo v tejto vekovej kategórii si zahrajú. Zo skupiny západ VK Nové Mesto nad Váhom, VKP Bratislava a VK Bystrina SPU Nitra. Zo skupiny východ MVK Stará Ľubovňa, VK KDS - Šport Košice a domáci VK Slávia Svidník. Titul obhajuje Nové Mesto nad Váhom.

VK Slávia SvidníkSme MAJSTRI SR v kategórii kadeti

Sme MAJSTRI SR v kategórii kadeti
08.05.2016
Finálový turnaj M SR – kadeti, Košice, 6.- 8. máj 2016,
Na finálový turnaj M-SR kadetov sa prebojovali zo skupiny západ: VK Nové Mesto nad Váhom a VK Bystrina SPU Nitra, zo skupiny stred: VKM Žilina a MVK Lokomotíva Zvolen a zo skupiny východ VK Slávia Svidník a KDS - šport Košice. Tak ako pred rokom, ani teraz sme nenašli premožiteľa a titul sme zaslúžene obhájili.
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.